601 423 538    

Informacje o naszej ofercie

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się importem odzieży z Francji i Włoch. Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku, więc to już ponad 20 lat. Głównym celem naszej firmy jest stworzenie trwałej sieci punktów sprzedaży na terenie całego kraju oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi kon­trahentami. Nasza oferta skierowana jest do kobiet młodych, dynamicznych, ceniących sobie oryginalny styl i elegancję.


Nasze kolekcje:

Każdego roku wprowadzamy na rynek ok. 1000 modeli. Są to rzeczy najmod­niejsze, z materiałów wyłącznie dobrej jakości. Proponujemy państwu odzież na każdy sezon. Oferujemy kolekcję wiosna-lato w której znajdą Państwo sukienki okazjonalne (wesela, komunie, studniówki), sukienki na co dzień z bawełny, lnu, jedwabiu, satyny w zależności od mody i aktualnych trendów obowiązujących w bieżącym sezonie. W naszym asortymencie znajdą Pań­stwo również modne wzory spódnic w różnych fasonach i kolorach oraz ele­ganckich spodni, żakietów, trenczy wiosennych, różnego rodzaju bluzki, tuniki, podkoszulki.
Kolekcja
JESIEŃ / ZIMA  2021 / 22

Kolekcja
WIOSNA / LATO  2021

Oferta jesienno-zimowa obejmuje szeroki wybór swetrów damskich i młodzieżowych z wełny, angory, jedwabiu, futerka naturalne i sztuczne, kamizelki, kurtki ocieplane naturalnym puchem, wykończone futrem, jak również kurtki i płaszcze zimowe wypełnione antyalergiczną ociepliną.


Firmy z którymi współpracujemy:

Fundamentem naszego rozwoju jest wieloletnia współpraca z włoskimi i francuskimi firmami, które są znane i rozpoznawalne na tamtejszych rynkach. Oferujemy najmodniejsze kolekcje w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów takich firm jak: Attentif, Lucy, Jus de’orange, Fresia, Sweewe, JCL, CMP, Drole de Copine, Ky Kreation,Toxik, Osley, Monte Cervino, Rinascimento oraz wiele innych.
Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala sprostać wymaganiom tych, którzy cenią wysoką jakość w dobrej cenie.